Promocje, degustacje, hostessy

Firma PGM Services zajmuje się także wynajmem hostess na degustacje, promocje, samplingi w placówkach z kanału tradycyjnego jak i i nowoczesnego. Zasięgiem obejmujemy teren całego kraju.

Nasze doświadczenie pozwala nam tak zaprezentować państwa produkt, aby wzbudzić zainteresowanie klienta i zachęcić go do zakupu. Degustacje, promocje i samplingi są do tego najlepszym narzędziem, które umiemy wykorzystać.

Nasza oferta to:

  • wynajem hostess na terenie całego kraju
  • hostessy z doświadczeniem zdobytym podczas pracy przy degustacjach
  • obsługę stoisk degustacyjnych i nadzór naszego koordynatora regionalnego
  • raport zwrotny i dokumentację zdjęciową z przebiegu zlecenia
  • doradztwo przy organizacji degustacji

Degustacje i promocje z udziałem hostess to niebywały sposób na kreowanie wizerunku firmy ponieważ taka forma reklamy jest przyjemna dla klienta. Hostessy na stanowiskach degustacyjnych swoją kulturą osobistą, urokiem i uśmiechem na pewno będą w stanie zachęcić do spróbowania produktu. Muszą wyróżniać się nie tylko urodą, miłą aparycją i uprzejmością, ale także komunikatywnością i chęcią kontaktu z potencjalnym Klientem. Dbamy o to żeby nasze hostessy podczas degustacji były zawsze aktywne i komunikatywne. Do tego celu stosujemy szereg narzędzi kontrolnych, jak np. szkolenia e-lerningowe przed każdą akcją i weryfikacja nabytej wiedzy a następnie wizyta kontrolna tajemniczego klienta w celu weryfikacji jakości pracy.

Jeśli chcielibyście Państwo zaistnieć na rynku, wprowadzić nowy produkt, zwiększyć sprzedaż i pozyskać stałych klientów to zapraszamy do współpracy. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, aby ustalić cele promocji, grupę docelową, poznać Wasz produkt i Waszą firmę. Następnie zaproponuje pakiet rozwiązań, spersonalizowanych pod kątem Państwa oczekiwań. Agencja oddeleguje świetnie przygotowane hostessy, dostarczy na miejsce niezbędne materiały oraz produkty do degustacji.


PGM Services Sp. z o.o.

ul. Marszałkowska 55/73 lok.39
00-676 Warszawa

NIP: 7010506526
REGON: 36248617200000

tel. 22 398 81 57


Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo


Oferta PGM Services

PGM Services oferta

Kontakt z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu.

tel. +48 22 398 81 57