Nasza oferta

Merchandising


Chcąc nadążyć za rozwijającym się rynkiem, firmy muszą stale poszukiwać nowych możliwości budowania przewagi nad konkurencją poza swoimi organizacjami. Dla wielkopowierzchniowych sieci sprzedaży detalicznej doskonałym sposobem na realizację tego celu jest merchandising. Definicja tego pojęcia jest szeroka i wychodzi poza ogólno panujące przekonania.

Przejdź do rozwinięcia oferty - Merchandising »


Outsourcing sił sprzedaży


Przesuwanie procesów sprzedażowych poza siedzibę firmy to coraz bardziej popularne zjawisko na polskim rynku. Pozwala ono na oszczędności, związane z ograniczeniem wydatków niezbędnych do realizacji sprzedaży, a także – umożliwia skoncentrowanie się na innych gałęziach działalności, jak produkcja towarów czy prowadzenie usług powiązanych z biznesem. Po tę formę realizacji procesów sprzedażowych sięgają zatem branże, dla których sprzedaż nie stanowi podstawy działalności, czyli na przykład: branża telekomunikacyjna, kosmetyczna czy farmaceutyczna.

Przejdź do rozwinięcia oferty - Outsourcing sił sprzedaży »


Promocje, degustacje, hostessy


Firma PGM Services zajmuje się także wynajmem hostess na degustacje, promocje, samplingi w placówkach z kanału tradycyjnego jak i i nowoczesnego. Zasięgiem obejmujemy teren całego kraju.

Nasze doświadczenie pozwala nam tak zaprezentować państwa produkt, aby wzbudzić zainteresowanie klienta i zachęcić go do zakupu. Degustacje, promocje i samplingi są do tego najlepszym narzędziem, które umiemy wykorzystać.

Przejdź do rozwinięcia oferty - Promocje, degustacje, hostessy »


Materiały POS


Materiały POS definicja - są to wszelkiego typu nośniki reklamy BTL (z ang. below the line – reklama stosowana poza środkami masowego przekazu, skierowana bezpośrednio do klienta detalicznego), których głównym przeznaczeniem jest wspieranie sprzedaży w miejscu dokonywania zakupu (ang. point of sale) lub w jego najbliższym pobliżu.

Jako producent materiałów POS zajmujemy się także zarówno najprostszymi rozwiązaniami jak i tymi, które wymagają dużo większych przygotowań i nakładów pracy. Od produkcji standardowych POSów, elementów wystawienniczych poprzez bardziej skomplikowane, standy, ekspozycje ale również elementy 3D. Nasza oferta to również gadżety reklamowe - od najbardziej standardowych rozwiązań, aż po niestandardowe i nietypowe produkcje reklamowe.

Przejdź do rozwinięcia oferty - Materiały POS »


Tajemniczy klient


Wysoka jakość obsługi to jeden z elementów, który sprawia, że klienci chętniej wracają do określonej marki lub polecają ją w swoim otoczeniu. Weryfikacja sposobu, w jaki pracownicy traktują i odnoszą się do klienta, a także czy sumiennie i z zaangażowaniem prezentują ofertę, z oczywistych powodów nie może być prowadzona przez właściciela czy pracownika firmy. Dlatego coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na skorzystanie z usług tajemniczego klienta.

Przejdź do rozwinięcia oferty - Tajemniczy klient »


PGM Services Sp. z o.o.

ul. Marszałkowska 55/73 lok.39
00-676 Warszawa

NIP: 7010506526
REGON: 36248617200000

tel. 22 398 81 57


Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo


Oferta PGM Services

PGM Services oferta

Kontakt z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu.

tel. +48 22 398 81 57