Hostessy

Firma PGM Services w swoim zakresie usług oferuje możliwość wynajmu hostess na eventy takie jak: targi, degustacje, promocje, samplingi w placówkach z kanału tradycyjnego jak i i nowoczesnego. Nasza firma zatrudnia hostessy na terenie całej Polski, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować profesjonalną obsługę w dowolnym miejscu w kraju.

Jakość usług, zawsze zależy od zatrudnionych pracowników, dlatego dobierając do naszej bazy hostessy szczególny nacisk kładliśmy na doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie podczas wykonywanej pracy, bezkonfliktowy charakter oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem. Dzięki tej kombinacji mamy pewność, że nasze hostessy odnajdą się w każdej sytuacji.

Firma PGM Sevices oferuje wynajem hostess na wydarzenia typu:

  • konferencje, gale, bankiety, szkolenia
  • akcje promocyjne, akcje marketingowe
  • prezentacje produktów, ekspozycje samochodów
  • targi lokalne, targi międzynarodowe
  • eventy plenerowe, pikniki firmowe
  • animacje, konkursy
  • ulotkowanie, sampling, degustacje

Dzięki wieloletniemu, bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę eventów na najwyższym poziomie. Dopasowujemy się do potrzeb klienta, traktując go indywidualnie, tak aby każde zlecenie było gwarancją sukcesu.

Dlaczego warto zatrudnić hostessę?

Chcąc znaleźć się w pierwszej lidze branżowych eventów, konferencji czy wszelakiego rodzaju akcji marketingowych, firma zmuszona jest postawić na indywidualizm i niepowtarzalność – w tym momencie warto zainwestować w agencje hostess. Firma, która zdecyduje się na taki krok, zyskuje pewność, że bez długoterminowego zobowiązania nawiąże współpracę z rzetelnymi i doświadczonymi hostessami. Zalet jest niewątpliwie kilka.

Degustacje i promocje z udziałem hostess to niebywały sposób na kreowanie wizerunku firmy ponieważ taka forma reklamy jest przyjemna dla klienta. Hostessy na stanowiskach degustacyjnych swoją kulturą osobistą, urokiem i uśmiechem na pewno będą w stanie zachęcić do spróbowania produktu. Muszą wyróżniać się nie tylko urodą, miłą aparycją i uprzejmością, ale także komunikatywnością i chęcią kontaktu z potencjalnym Klientem. Dbamy o to żeby nasze hostessy podczas degustacji były zawsze aktywne i komunikatywne. Do tego celu stosujemy szereg narzędzi kontrolnych, jak np. szkolenia e-lerningowe przed każdą akcją i weryfikacja nabytej wiedzy a następnie wizyta kontrolna tajemniczego klienta w celu weryfikacji jakości pracy.

Nasze hostessy są niezastąpione w profesjonalnym poprowadzeniu eventu lub imprezy reklamowej.

Wprawdzie na rynku pojawia się coraz więcej indywidualnych ogłoszeń hostess, jednak, nie każda z ogłaszających się osób daje gwarancję, pełnego profesjonalizmu w powierzonej pracy. Aby nie ryzykować nietrafnego wyboru i przy tym narazić firmę na ewentualne straty, proponujemy skorzystać z usług naszej wyspecjalizowanej agencji zatrudniania hostess.

Hostessa praca

Chciałabyś zacząć pracę hostessy? Zastanawiasz się jakie trzeba mieć ku temu predyspozycje? Otóż wszystko zależy od specyfikacji akcji, w którą ma być zaangażowana hostessa. Jednak są niezmienne punkty, które są bardzo ważne w tym zawodzie. Po pierwsze i najważniejsze hostessa powinna posiadać wrodzony dar komunikatywności. Praca ta polega przede wszystkim na kontakcie z przyszłym klientem, a hostessa na czas trwania akcji staje się wizytówką firmy. Kolejnym punktem na który patrzy pracodawca jest uprzejmość – dzięki temu klient na pewno zostanie na dłużej, a klienci będą mieli zbudowany pozytywny wizerunek firmy.

Mitem jest, że tylko atrakcyjne, wysokie, szczupłe dziewczyny mogą szukać pracy jako hostessy. Oczywiście jest szereg klientów dla których takie wymagania będą warunkiem koniecznym, ale równie duża ilość firm odchodzi od tego kanonu. Coraz częściej pracę znajdują dziewczyny pulchne, niskie, ale za to o pięknym uśmiechu. Takie kobiety często sprawiają wrażenie bardziej wiarygodnych, budzących zaufanie, pozytywne skojarzenia.

Co robi hostessa?

Hostessa przede wszystkim nawiązuje kontakt z klientem. Osoba pracująca na stanowisku hostessy pomaga w działaniach promocyjnych firmy, imprezach, targach. Sam zakres pracy hostessy jest dużo szerszy niż modelki. Podczas gdy praca modelki obejmuje najczęściej tylko obszar związany z modą, hostessa może promować wszelakiego rodzaju produkty, inwestycje, działania. Prowadzą rozmowy, zachęcają klientów do kupna oraz bezpośrednio wpływają na odczucia klienta. Najczęściej wyglądający schemat działania hostessy to: bezpośrednie witanie klientów, gości oraz wskazanie im odpowiedniego miejsca, oprowadzanie klientów po evencie, targach, obszarze w którym toczy się akcja. Następnym bardzo istotnym punktem pracy zatrudnionych przez naszą firmę hostess jest pomoc w sprzedaży produktu. Hostessa ma za zadanie dostarczyć klientowi podstawowej wiedzy, ulotek informacyjnych oraz zachęcić do ewentualnego kupna. Podczas tych wszystkich działań niezbędne jest ciągłe budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Jeśli chcielibyście Państwo zaistnieć na rynku, wprowadzić nowy produkt, zwiększyć sprzedaż i pozyskać stałych klientów to zapraszamy do współpracy. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, aby ustalić cele promocji, grupę docelową, poznać Wasz produkt i Waszą firmę. Następnie zaproponuje pakiet rozwiązań, spersonalizowanych pod kątem Państwa oczekiwań. Agencja oddeleguje świetnie przygotowane hostessy, dostarczy na miejsce niezbędne materiały oraz produkty do degustacji.


PGM Services Sp. z o.o.

ul. Marszałkowska 55/73 lok.39
00-676 Warszawa

NIP: 7010506526
REGON: 36248617200000

tel. 22 398 81 57


Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo


Oferta PGM Services

PGM Services oferta

Kontakt z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu.

tel. +48 22 398 81 57